Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tuana Bushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Tuana Bushi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 10 Nëntor 2017, Tuana Bushi publikon videoklipin "Motra Ime Leana". Videoklipi u prodhua nga Fabrika. Më datë 29 Gusht 2019, Tuana Bushi publikon videoklipin "Kukulla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Shejla Sylejmani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Anamaria Isufaj

Blorentina Morina

Aulona Deshishku

Sijeta Hoti

Fortesa Berisha


Tags: Tuana Bushi, Tuana

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet