Official Video

Tuana Bushi - Kukulla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2019

2019-08-29T13:35:46


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kukulla" kënduar nga Tuana Bushi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kukulla".
Videoklipi nga Tuana Bushi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Alisa Jerliu - Kukulla

Kukullën qe shumë e dua,
Sa shumë halle me sjell mua,
Halle sa shum halle,
Lyhet ngjyhet pispilloset,
Krehet veshet hekuroset,
Halle sa shum halle.

Kukullën qe shumë e dua,
Sa shum halle me sjell mua,
Halle sa shum halle,
Lyhet ngjyhet pispilloset,
Krehet veshet hekuroset,
Halle sa shum halle.

Kukullen që shumë shumë e dua,
E kam shoqe dhe pak e kam lazdruuuar,
Kukullën gjithmonë e mbaj përdore,
Sa gëzohet kur shkojmë në ëmbëltore.

Kukullen qe shumë shumë e dua,
E kam shoqe dhe pak e kam lazdruuuar,
Kukullën gjithmonë e mbaj përdore,
Sa gëzohet kur shkojmë në ëmbëltore.

(2x)
Kukullen që shumë e dua,
Sa shumë halle me sjell mua,
Halle sa shumë halle,
Lyhet ngjyhet pispilloset,
Krehet veshet hekuroset,
Halle sa shum halle.

(2x)
Kukullën që shumë shumë e dua,
E kam shoqe dhe pak e kam lazdruar,
Kukullën gjithmonë e mbaj përdore,
Sa gëzohet kur shkojmë ne ëmbëltore.

Sinan Hoxha - Kukulla

Fustani jot me xixa i bukur fare
mendjen po ma lun mu, I love your body
jo nuk te shkon ty me bo si mendjemadhe
luj e luje pak me shume

Fustani jot me xixa i bukur fare
mendjen po ma lun mu, I love your body
jo nuk te shkon ty me bo si mendjemadhe
luj e luje pak me shume

fustani me kuklla sa mir po ma lujka fustani me kuklla
mendjen po ma lujka fustani jot kuklla mendjen po ma lujka
fustani me kuklla sa mir po ma lujka fustani me kuklla
mendjen po ma lujka fustani jot kuklla te dua te dua

fustani jot me xixa me cmendi fare jo papi jo mami hej rri me mu sonte
te dyten nat o zemer ta djegim fare luj e luje pak me shume
fustani jot me xixa me cmendi fare jo papi jo mami hej rri me mu sonte
te dyten nat o zemer ta djegim fare luj e luje pak me shume

fustani me kuklla sa mir po ma lujka fustani me kuklla
mendjen po ma lujka fustani jot kuklla mendjen po ma lujka
fustani me kuklla sa mir po ma lujka fustani me kuklla
mendjen po ma lujka fustani jot kuklla te dua te dua

fustani me kuklla sa mir po ma lujka fustani me kuklla
mendjen po ma lujka fustani jot kuklla mendjen po ma lujka
fustani me kuklla sa mir po ma lujka fustani me kuklla
mendjen po ma lujka fustani jot kuklla te dua te dua
Më Shumë Këngë Nga Tuana Bushi: