Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tuli Goa - Hip Hop Maniac  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/04/2012

2012-04-22T21:46:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hip Hop Maniac" kënduar nga Tuli Goa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tuli Goa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tuli Goa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet