Më mbaj mend (për 1 muaj)

Goa - Gehttov  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Rapsikopati"

Komente

Asnjë Koment

06/10/2018

2018-10-06T19:21:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gehttov" kënduar nga Goa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Goa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tuli Goa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet