Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuli Goa - Melodram  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/10/2015

2015-10-18T20:40:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melodram" kënduar nga Tuli Goa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tuli Goa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tuli Goa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet