Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Tuna - Psikologët  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Teksti:

Avni Qahili

Teksti:

Tuna

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '04"

Këngë e albumit:

"S'ka Më Diktaturë"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005
Nese mendon te shkosh, ne lajme do degjosh
Tentimin tim per vetevrasje.

Pas mu do te vraposh, gjithkund do te me kerkosh, e une askund nuk do te kem qasje

REF.
Psikologet bejne eksperiment, dhe vleresojn..
Kjo kliente per ty desh u cmend, gabojn..
Ku i ke shoket qe te flisnin keq? U zhduken..
Psikologet presin shum te tille tu tregojn rrugen..
hoo eeeee oooo oeee ooo eoeee eooooooo eeee

Nese ne nje gazet,
lexon per nje sekret
Dhe ne ballim te saj
portreti im.

A mundesh te jetosh,
karrier te krijosh
Pasi me mua
ti bere krim?

REF.
Psikologet bejne eksperiment, dhe vleresojn..
Kjo kliente per ty desh u cmend, gabojn..
Ku i ke shoket qe te flisnin keq? U zhduken..
Psikologet presin shum te tille tu tregojn rrugen...
ooooooo eeeeeeee ooooo eeeee oooo ueee ooooo ueiiee


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë Këngë Nga Tuna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet