Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Syte E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Her Her

Her me mbysin,her me ngjallin
her me shuajn e her me kallin
her me shtangin her me dridhin
her me qmendin e her me lidhin

Her sa embel me qetsojn
her sa ashper me terbojn
her sa bukur din te flasin
her sa tmerrshem din te vrasin.
(ref.2x)

Edhe t'bukur edhe t'rezikshem
edhe t'kendshem edhe t'frikshem
edhe lule edhe ferr
edhe drit edhe terr


Ky tekst u dërgua nga Nora


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tuna
Publikimi: 18/04/2008


Tuna - Syte E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Syte E Tu", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0