Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Ti Nuk Je Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

dëshiron që të më ngjatësosh, të ndalesh nga vetja të bëhësh unë
e ti veq një gjë smundësh ta kuptosh para ty qëndron tjetra ai që ëndron..

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren

oohoo.. oohoo.. oohoo... oohoo.. oohoo... x3

kot mundohesh të bëhesh unë, mëresh më gjëra që nuk të takojn
ti je tjeter dhe jeto jeten tond, më mir mos tendon, shko por gjithmonë

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren

oohoo.. oohoo .. oohoo... oohoo.. oohoo... x3

Ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetrën
ti nuk je unë, më mir meru me vet veten, jemi vija paralele nuk ngjasojme me njëra tjetren

Ky tekst u dërgua nga NoraPublikimi: 01/12/2005
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili & Tuna
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0


Tuna - Ti Nuk Je Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Unë".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Unë", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.