Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Si Munde Keshtu? (Feat. T-Dogg)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Tuna me mikrofon perseri
me disa leksione per djemt e ri
haha diqka juve tju tregoj
se e keni tepru
e nuk mund te duroj
nje send qe mua shum me mundon
eshte sjellja e djemve
si sju nervozon
hej vetem kur ke nevoj
ti me thuaj tdua
i ndrron femrat si qorapat
e kerkon virgjine
per grua
u lodha nga rrenat e tua
kalon nje nat me mu
e diten tjeter nuk don me mu afru
jo jo si munde keshtu
femren duhet me sende te mira
me impresionu
ty jam tut kallxu

ndaluni pak mendoni
se pa neve
jeten mir nuk mund tkaloni
heren tjeter para se tveproni
logjikoni
se ne jemi ktu per juu.

A mendoni se ne femrat
jemi kaq naive
a ju dukemi vetem si fabrike
per prodhimin e femijve
Mua mfol si njeri e me thuaj
TE DUA ZEMER TE DUA PERGJITHMON
E ASKEND NUKE LEJOJ TA NDERPRES DASHURIN TON
jo kurr mos dysho
per dashurin ton qielli
a mund te jet kufi
pergjithmon bashk
vetem un dhe ti.

Ndaluni pak mendoni
se pa neve
jeten mir nuk mund t kaloni
heren tjeter para se t veproni
logjikoni
se ne jemi ktu per ju.

....

ndaluni pak mendoni
se pa neve
jeten mir nuk mund tkaloni
heren tjeter para se tveproni
logjikoni
se ne jemi ktu per juu.


Ky tekst u dërgua nga NoraTuna
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Robert Bilbilov
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Tuna - Si Munde Keshtu?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Munde Keshtu?".
3. Video është e këngës "Si Munde Keshtu?", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0