Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Her' Her' Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Herë me mbysin
herë me ngjallin
herë me shuajn
e herë me kallin
herë me shtangin
herë me dridhin
herë me çmendin
e herë me lidhin

Ref. (2x)

Herë sa embel me qetësojnë
herë sa ashper me terbojnë
herë sa bukur din te flasin
herë sa tmerrshëm din të vrasin

edhe t'bukur
edhe t'rrezikshëm
edhe t'këndshëm
edhe t'frikshëm
edhe lule edhe therrë
edhe dritë edhe terr

Ref.(4x)

Herë sa embel me qetësojnë
herë sa ashper me terbojnë
herë sa bukur din te flasin
herë sa tmerrshëm din të vrasin

Ky tekst u dërgua nga TinaPublikimi: 01/12/2005
Muzika: Robert Bilbilov
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0


Tuna - Her' Her'
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her' Her'".
3. Video është e këngës "Her' Her'", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.