Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - 8 Me 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28

8 me 2
ule koken dhe pranoje disfaten
Me vjen keq per ty
po une me tjetrin isha gjith naten

8 me 2
rezultati i fitores per mua
Krejt ti kam kthy
ku ke gabuar po t'le per t'menduar!

Ky tekst u dërgua nga FjollaPublikimi: 01/12/2005
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 1


Tuna - 8 Me 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "8 Me 2".
3. Video është e këngës "8 Me 2", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.