Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Zhigallo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

Une e di
Te jetojme
Kosove 2003
1000 Arsye


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Tingulli 3nt
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0


Tuna - Zhigallo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhigallo".
3. Video është e këngës "Zhigallo", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.