Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - E Para Dhe E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  61

All right all right all right
Okey okey Okey
Big Bang ..
All right all right all right
Yeah yeah !

Mun mi marr krejt
Ti smunesh me m'prek
Jam perpara teje bitch
Ti s'munesh me m'njek
Non-stop po m'sheh TV ose lexon per mu n'gazet
Sa her permenet emri jem aty o tem e nxet
Me thon qe sun e boj por une prap e boj
Presin kur po bi e presin kur gaboj
Por une mes e njejt jo kurre une nuk nderroj
E ju qe keni met mrapa nuk kam qa ju bej
Veq ju them juve:

Ref:
Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte

2:
Mun mi marr krejt
Ti smunesh me m'prek
Jam perpara teje bitch
Ti s'munesh me m'njek
Non-Stop po m'sheh TV ose lexon per mu n'gazet
Sa her permenet emri jem aty o tem e nxet
Me thon qe sun e boj por une prap e boj
Presin kur po bi e presin kur gaboj
Por une mes e njejt jo kurre une nuk nderroj
E ju qe keni met mrapa nuk kam qa ju bej
Veq ju them juve :

Ref:
Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte

Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2   saramkTuna
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/08/2011
Festivali: Zhurma Show 2011
Muzika: Big Bang (Arbër Gjikolli)
Teksti: Big Bang (Arbër Gjikolli)
Orkestrimi: Big Bang (Arbër Gjikolli)
Video Produksioni: EMF Creative


Tuna - E Para Dhe E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Para Dhe E Fundit".
3. Video është e këngës "E Para Dhe E Fundit", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 4