Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Fenix (Remix) (Feat. Cozman & Getoar Selimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  73

[TUNA:]

Refreni
Zogu ma i mirë prej krejtve,
Zemër kushton shumë puna,
Dalloj shumë prej tjerave,
Unë i boj krejt veq se muna,
Para se me mu çu mu boy,
msoje mirë kush o kush o TUNA
Dalloj shumë prej tjerave,
Unë i boj krejt veq se muna
Muna a.

Po dukesh syn
E kom ni syn për ty
E kom ni sen për ty veç për ty (x2)

Asnjoni ma IN
Asnjoni ma m'don nuk e gjen
Swag që s'e blen dhe gjithçka ja blen
Hej, ej, ej, ej,
Thuje që m'don perjetë

Refreni
Zogu ma i mirë prej krejtve,
Zemër kushton shumë puna,
Dalloj shumë prej tjerave,
Unë i boj krejt veq se muna,
Para se me mu çu mu boy,
msoje mirë kush o kush o TUNA
Dalloj shumë prej tjerave,
Unë i boj krejt veq se muna
Muna a.

[COZMAN:]
Unë s'muna pa to
Ajo s'munet pa mu
Munohna me pas afër
Po najherë duhna me shku
Prej Prishtinës n'London
Prej Shkupit e n'Tiranë
S'ka lidhje largsia
Nese don e afron
Non-Stop n'telefon
Syni do me ma ngu mu zonin, zonin, zonin
S'jom interesum për asnjonin si ti
Për asnjonin, njonin, njonin
COZMAN B.S. edhe TUNA
Ma nxehtë se sauna
Krejt pare neve gjuna, gjuna

[TUNA:]

Na nuk jena IN
Nëse s'jemi bashkë
Sillem poshtë-nalt, Poshtë-nalt
Prapë bashkë (2x)

[COZMAN:]
Na nuk jena In
Nëse s'jemi bashkë
Sillem poshtë-nalt, Poshtë-nalt
Prapë bashkë
Na nuk jena In
Nëse s'jemi bashkë...

[TUNA:]
Refreni
Zogu ma i mirë prej krejtve,
Zemër kushton shumë puna,
Dalloj shumë prej tjerave,
Unë i boj krejt veq se muna,
Para se me mu çu mu boy,
msoje mirë kush o kush o TUNA
Dalloj shumë prej tjerave,
Unë i boj krejt veq se muna
Muna a.

[Ghetto Geasy:]
As me buggati nuk munesh me m'nxon BITCH
I veshun Versace Versace Versace ty spo t'shoh Hiç ,
G G Geti , G G Geasy , G G Gladiator
Vi n X-Factor lirisht thirrum SEX'FACTOR ,
Expres en'press se t'pres si Profesor
Jo n'mes po si Messi jom n'Hip-Hop Ballon d'Or ,
Un smuna pa to , ato s'munen pa mu
I kom afer , i coj larg sahere vet un du ,
ZOGU MA I MIR PREJ KEJTVE edhe MA I MADHI N'VEN
Japim krah fluturojm ky o veq 1 sen ,
BABASTARS o fabrik nuk ka presje nuk ka pik
Vakti jon kur nuk t'ik
Ti ke BEEF na kem THIK .


Ky tekst u dërgua nga TikuRemix: Tuna - Fenix
Tuna
Featuring: Cozman & Getoar Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2014


Tuna - Fenix (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fenix (Remix)".
3. Video është e këngës "Fenix (Remix)", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 3