Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Ani (Feat. Markel Goga)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse po mthu ti sta fali sbeson mo te ky djali jo jo
Pse po pret ti ta fali sbeson mo te ky djali jo jo
O ani ani per ty me merr malli jo menjen se nali oo


Refreni

O ani ani per ty me merr malli jo vetes sja fali oo
Se te kam dasht per je je jet hala te dua nje je je jet
Ty kurr nuk te kam rre je je jet te kam thon me nejt me mua nje jet
Po te lutem shko po te lutem me harro fati na tha jo me shum mos me lendo


Paty sjam i njejt me beso ta them vertet halq te dua njejt
O ani ani per ty me merr malli jo menjen se nali oo
O ani ani per ty me merr malli jo vetes sja fali oo
Se te kam dasht per je je jet hala te dua nje je je jet
Ty kurr nuk te kam rre je je jet te kam thon me nejt me mua nje jet
Tuna
Featuring: Markel Goga
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/11/2023
Muzika: Markel Goga
Video Produksioni: Sekuencë
Produksioni: Fatjon Miftari
Mix&Master: - Johan Bejerholm


Tuna - Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani".
3. Video është e këngës "Ani", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0