Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turab Hajolli - Absoulut O.K.  (Feat. Bellan Klarnet)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

20/12/2014

2014-12-19T23:34:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Absoulut O.K." kënduar nga Turab Hajolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turab Hajolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet