Më mbaj mend (për 1 muaj)


Turab Hajolli - Sa Her Zemer Ti Buzqesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Her Zemer Ti Buzqesh".
3. Video është e këngës "Sa Her Zemer Ti Buzqesh", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Turab Hajolli - Sa Her Zemer Ti Buzqesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Muzika & Orkestrimi:

Samir Hajra

Komente

Asnjë Koment

25/05/2016

2016-05-25T18:38:16+00:00Ne facebook un ty njeftova pastaj ne telefon me ty fola
e lam diten me u taku ah sa shpejt jam Dashuru
dita nuk me shkojke mua pa ta ni at zerin tend
shum jam dashuru ne ty Je e vetmja qe me qmend

sa her zemer ti buzeqesh zemren time ma qon pesh vetem ty zemer te Dua je ma e mira oo shpirt per mua
sa her zemer ti buzeqesh zemren time ma qon pesh vetem ty zemer te Dua je ma e mira oo shpirt per mua

Oo kaqurrelja ime je ilaqi im
nuk e duu asnje tjeter vetem ti je per shpirtin tim
Ty te kam ne zemer gjithmon ne zemer ke me mbet
njeqind vajza me ukon pran meje asnjo un nuk te ndrooj me jete

sa her zemer ti buzeqesh zemren time ma qon pesh vetem ty zemer te Dua je ma e mira oo shpirt per mua
sa her zemer ti buzeqesh zemren time ma qon pesh vetem ty zemer te Dua je ma e mira oo shpirt per mua

Ne facebook un ty njeftova pastaj ne telefon me ty fola
e lam diten me u taku ah sa shpejt jam Dashuru


Ky tekst u dërgua nga Donjeta,Arlinda
Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet