Më mbaj mend (për 1 muaj)


Turab Hajolli - Mos Me Ik

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Ik".
3. Video është e këngës "Mos Me Ik", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Turab Hajolli - Mos Me Ik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

02/12/2016

2016-12-02T12:30:00+00:00Babe je ma e mira femen
je ajo qe mka mungu ne Zemer
je shume hot je perfekt baby
sa her te shoh ti me ban crazy.

Ref. 2x:
Eja ktu Zemer mos me ik
je e imja baby edhe pik
kurr te kam ty smendoj te tjera femra
je ajo qe ma don Zemra

Je e Ëmbel si bon bon
me tjeter kan kurr ska met lan
e imja do behesh pa qare
jo jo Loqk se nuk asht mare

Ref. 2x:
Eja ktu Zemer mos me ik
je e imja baby edhe pik
kurr te kam ty smendoj te tjera femra
je ajo qe ma don Zemra

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet