A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Turab Hajolli - 2 Sikur 200  (Feat. Sulltan Hajolli)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/02/2018

2018-02-23T19:07:05

Featuring

Sulltan HajolliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "2 Sikur 200" kënduar nga Turab Hajolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turab Hajolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019