Më mbaj mend (për 1 muaj)

Turabi - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jam i ulur une veten
dhe mendoja veq per ty
S‘mujte mema bo kit zezen
e mem lon me lot ne sy 2x

jo jo kurr hallall sta boj
sot e 100 vjet ty nuk du met pa
moj tradhtare tregom qka tkam ba
jojo kurr sdu ti shof un ma ata sy
ti nuk je per mu as un per ty

ne dy shum plane kemi pat
tash asnje sbehet real
trathrija jote krejt i shkatrroj
jojo kurr skam meta fal 2x

jo jo kurr hallall sta boj
sot e 100 vjet ty nuk du met pa
moj tradhtare tregom qka tkam ba
jojo kurr sdu ti shof un ma ata sy
ti nuk je per mu as un per ty

sot e 100 vjet ty nuk du met pa
moj tradhtare tregom qka tkam ba
jojo kurr sdu ti shof un ma ata sy
ti nuk je per mu as un per ty.


Ky tekst u dërgua nga Elmisa Krasniqi

Turabi - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Turabi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

5
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:


Komente 0