Më mbaj mend (për 1 muaj)


Turab Hajolli - Mpuq, Mpuq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mpuq, Mpuq".
3. Video është e këngës "Mpuq, Mpuq", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Turab Hajolli - Mpuq, Mpuq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"O Melhem"

Komente

Asnjë Koment

18/08/2018

2018-08-18T16:34:22+00:00Hape Zemren te hy mbrenda
mbylle shpejt se un u qmenda
Dora shkruan Zemra ndikon
Kthe letren nese mendon

REF.:
Mpuq mpuq moj zemra jem
me ty e kam pak problem
e kam serioz nuk jam tu tall
je ajo qe me mban gjall

Hajde shpirt mos u vono
Dashurin me mu fillo
Besën ta dha une ty
Kamet rujt si këto dy sy

REF.:
Mpuq mpuq moj zemra jem
me ty e kam pak problem
e kam serioz nuk jam tu tall
je ajo qe me mban gjall


Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet