Më mbaj mend (për 1 muaj)


Turab Hajolli - Mungesa E Saj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mungesa E Saj".
3. Video është e këngës "Mungesa E Saj", por nuk këndohet nga Turab Hajolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Turab Hajolli - Mungesa E Saj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

03/12/2018

2018-12-03T18:00:03+00:00Je arsyeja e jetes sime
Nuk ka dit qe ste mendoj
S dua t ngeli veq n kujtime
Endrra jon do te vazhdoj

Je arsyeja e jetes sime
Nuk ka dit qe ste mendoj
S dua t ngeli veq n kujtime
Endrra jon do te vazhdoj

Mungesa e saj me ben mua te qaj
Zemra ime dashuron
Mungesa e saj frymen mua ma ndal
Zemra ime dashuron


Ky tekst u dërgua nga Melisa
Më Shumë Këngë Nga Turab Hajolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet