A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tuzhi-G

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Tuzhi-G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Tuzhi-G ose ndryshe Fatlum Avdullahu qe nga data 2004 filloi te mirret me muzik. Muzika e par e incizoi ne vitin 2005 demo. me pastaj filloi te mirret dhe me shume qe tani ka studion e ka studion e ti personale se bashku me vllaun ti E.m.G dhe shokun e ti Shipron qe prej vitit 2010 bojn ingjizime ne te jeton ne dheun e bardh ne gjilan....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nitinjo

Ar Wolf

Babarim

W.G.

Ylldrit Jakupaj

D.S.

EMI

Great

Big L

X-Boss


Tags: Tuzhi-G, Fatlum Avdullahu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019