Më mbaj mend (për 1 muaj)

Two Face - Krahet E Hekurt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

04/05/2010

2010-05-04T16:41:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krahet E Hekurt" kënduar nga Two Face.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Two Face i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet