Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tymmi - A Ke Oreks

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Oreks".
3. Video është e këngës "A Ke Oreks", por nuk këndohet nga Tymmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tymmi - A Ke Oreks  (Feat. Don Flow)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/08/2011

2011-08-19T13:07:02+00:00hahahhahh.YOU KNOW K-boys...yeahhh yeahhh
don flow oo is tymmi yeah ahhah yeahhhhh
A ke oreks mu hallakat mu hallakat mu hallakat
a ke oreks mu hallakatmu hallakat mu hallakat
yeah po kam oreks ta bajm cdo nat ta bajmcdo nat ta bajm cdo nat..po kam oreks ta bajm cdo nat ta bajm cdo nat..
dikush i ka te tanapor dikush si ka shije..
e verteta sepse te dhamin syte me pa paik dyshimit ja ku mke perkrah pershkrimi ndimensjon nqs se prap smjafton play kengen e hymnit play nqs seke nevoj
ta dish se mke perkrah ca do shoku vec hap goje
e luj kyt loj ty ngushtu distancat e shum tjer nuk po ja dalin sja dalin as me substancat...bvveehh ti sje per rrep met ne thumb si peshku ngrep demek je origjinal f**kit si con as brekt skam cme prit prjtejet por ti prit dica prej mejet i ke ditet e numrume ose hip-hopin leje nuk pys per leje i kam hap un tana rrugt k-boys aty gati nga shum veta me hup mbledh ne tub na sheh anembane krimi shtampum ne xhup ose tatoo nzemer pran yeahhh
REFRENI : a ke oreks mu hallakat mu hallakat mu hallakatt yeahhh a ke oreks mu hallakat mu hllakat mu hallakat po kam oreks ta bajm cdo nat ta bajm cdo nat ta bajm cdo nat yeahh po kam oreks ta bajm cdo nat ta bojm cdo nat

DON FLOW :
bam bam shif se ku jam
Tetan mendojn se tan e bajn
Tan kti sen inad ja kan
S’du fam
Mendojn se e la nam
Tetan e nin tan kyt sen qe na bam
Mos mendo se nuk dim me e ba
Se nuk kena provojne e duhur
Prej italis t’fala ju baj
Rrepoj knoj nuk coj kot pluhun
Mu s’me hi n’pun ptovoja e duher
Se eci para me forz t’vullnetit
Mos me pyt si jam me shtetin
Fanculo i coj gishtin shtetit

tymmi : muzika persenuk po lidhet sillet kur po jep flow kur nis muzika ajo femna po mthot couuu vazhdoj me kcy ti me mu un m ety emocjonit rri drejt ti me mu pershtate afron pran meje ajo belin e holl si duket sondepodon me mlodh spo thom sedu por jam tu te vezhgu provokimet e tuame mu pershtaten

ref:a keoreks 2x
fer po kam oreks 2x

fund


Ky tekst u dërgua nga L1-GO J.B.C
Më Shumë Këngë Nga Tymmi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet