Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tymmi - Jam Me Ju (dedikim Per Aleks Keken)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Me Ju (dedikim Per Aleks Keken)".
3. Video është e këngës "Jam Me Ju (dedikim Per Aleks Keken)", por nuk këndohet nga Tymmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tymmi - Jam Me Ju (dedikim Per Aleks Keken)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/05/2012

2012-05-06T21:25:14+00:00ishte nje qershor i eger qe na dogji te tgjall
zoti madh e pat venos me na marr djalin ma trradh
shpirti npaqe ty se na paqe kurr sdo gjejm
po kendoj me lot ne sy te shof fotot sa tshkelqejn

o leks djali te therrasim zani kurrkun spo te nihet
jepe i shej qite i za se nanes SHKRET ma nuk po i rrihet
i mungon e din zemren ne dysh ja ke thy
cdo sekond tka pran e din po ka qef me fol me ty

po ka qef per me tregu se malli zemren ja ka kalb
se ishe ti ma i miri djal qe cdo nan kishte me dasht
e tash qe nuk jeni bashk nana kuj me i dhan dashnin
tan malsia ta kjan hallin ishalla zoti tbahet nim

ec e foli i her grus tanee thuj vet rritmi ata fmi
mban hallall qe sme ke pran po zoti mdeshti nkrah te tij
e per ju zemrat e babit mka marr malli me u pa nsy
u shof tek me puthni foton mkujtoni me lot nsy jam me ju

ref:

E DI SE KOHA NUK KTHEHET
KUJTIMI NUK TRETET
MENDOJ SIKUR JETON PO PRAP
DHIMBJA NE ZEMER MBETET

A DO MUNEM ME DURUAAAA
SA DO MUNEM ME VAZHDUAAAA

prap cdo vit qe po kalon dhimja prap nuk po largohet
fjala jote na mungon tan malsia nty krenohet
nuk i ban askuj ma zemra venin tan kurrkush se xen
me plot goj ku tnihet emni nje Leks Kek ka pas ky ven

po i kam shum gjana nmen po skam fjal per me i pershkru
se po mduken te pavlera kur ti prap nuk kthehe ktu
skthehe faqen me ja puth fmive tu qe i ka djeg malli
nuk ka dit qe nuk tpermenin nfoto vin tputhin te balli

nuk po munen me pranu smunen ta pranojn tverteten
nuk po munen me duru me vazhdu pa ty tan jeten
cou dhe i her e na trego se ncdo hap me ne jeton
cou dhe i her e na i rrah shpatllat na thuj se prap ti na mron

te kerkon cdo nat nana djalin kun nuk e degjon
te kerkon ne kujtime cdo sekond me ty kujton
foton tane mban ne gji djalin kush nuk ma ngacmon
SJE KUN TJETER vec ne foto makthi prap vazhdon e na shkatrron

ref:

E DI SE KOHA NUK KTHEHET
KUJTIMI NUK TRETET
MENDOJ SIKUR JETON PO PRAP
DHIMBJA NE ZEMER MBETET

A DO MUNEM ME DURUAAAA
SA DO MUNEM ME VAZHDUAAAA


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1
Më Shumë Këngë Nga Tymmi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet