Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tymmi - Smokin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Smokin".
3. Video është e këngës "Smokin", por nuk këndohet nga Tymmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tymmi - Smokin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 1

Komente

Asnjë Koment

17/12/2014

2014-12-17T17:49:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Smokin" kënduar nga Tymmi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tymmi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kreshkay. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Refreni.(Intro)
Te dyt i kem syt e ajt cuz we smoke dat mary jay
E kem kall ka njo na tash edhe ka njo masanej
Yee we smokin yee we smokin
Deri sa weed nuk na jet
Yee we smokin yee we smokin
Naper rrug edhe n'krevet

Rap.1
Hej Darling, une jom KreshKay..
Hajde ti me mu edhe e dhezim ni jay..
Ti zemer don mu bo high, that's okay..
M'ki thirr me ta pru, i'm on my way..

Ton naten tu pi, syt e ajta si kinez..
Pom thu, hajde ktu n'shtrat se pot pres..
Zemer me mu e ki chill, edhe je nxeh..
E kom ni shishe Raki, hajde bashk mu deh..

Ton naten ski fjet, rrishe veq tu kesh..
Ja ki nis veten me prek edhe mu desh..
Je bo qaq high, qe s'mujshe as me fjet..
Mall shum i fort, qesi ski n'greh kurr n'jet..

Kur don mu kfjell ta qes ni got raki..
Na dy mu kfill, jo kurr nuk bon vaki..
Ti po don me dal une t'qoj ku do..
Po para se me dal ta pshtjelli edhe njo..

Refreni.1
Te dyt i kem syt e ajt cuz we smoke dat mary jay
E kem kall ka njo na tash edhe ka njo masanej
Yee we smokin yee we smokin
Deri sa weed nuk na jet
Yee we smokin yee we smokin
Naper rrug edhe n'krevet

Rap.2
Ja ke nis shum me pi per sen s don me ni
Qofse je per ma shum e qojm edhe ka 1 vi
Je kyq veq me ni sen qe un ty pot lo pa men
Vazhdojm dikun tjeter se monoton u bo ky ven

Hey darling as kta tjer sun po na nalin
Po na shohin qaq high dojn me kap edhe malin
Meri do shoqe me veti lej qa thojn tjert
Ja ke nis mu lahat sje tu mujt me nejt drejt

Ja ka nis met ndryshu bota me tu bo ngjyra
Qaq shum qe ke pi pot dalin ka 2 ftyra
Bash ke tu u bo marak, thojshe qka u bo..
Po mos ta nin zemer se tkalon me koh..

E tasht o koha pak per me pushu
Me nejt t dyt bashk e mu rahatu
Duhet pak relex deri n mengjes
Hajde me bo qef e me hek pak stres

Refreni.2
Te dyt i kem syt e ajt cuz we smoke dat mary jay
E kem kall ka njo na tash edhe ka njo masanej
Yee we smokin yee we smokin
Deri sa weed nuk na jet
Yee we smokin yee we smokin
Naper rrug edhe n'krevetMë Shumë Këngë Nga Tymmi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet