A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

Betim A Muqa

Kushtuar Prof Betim A Muqa

Qëndrimi bujar
Bisedat shumë frytëdhënëse
I qetë dhe modest
Reflekton prof. i ri.

Inspiron shpresë
Mëson artin suprem
Arrin përjetësinë
Pedagogu ynë.

Nxënësi
I beson Betimi-it
Që demonstron dije
Ndez kërshërinë.

Master
I fuqisë edukative
Përvetësimit të diturisë
Gjen tek Betimi.

tyran j spahiu prof.

- poem written by Tyran Prizren Spahiu


- Submitted by Tyran J Spahiu -

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  38

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019