A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kulmi I Mundimit

Një ditë
Një ditë shumë shpejt
Më herët ose më von
Do goditen.

Në hapësirën e vogël
Vetëm
Errësira totale
Do fillojn mundimet.

Shtërngimi
Thyerja e eshtërave
Brohoritjet dhe britmat
Je i vetmuar.

Kulmi i mundimit
Zjarri flaka
Pandërprerë
Humnera e përjetshme.

Mendohu mendohu mendohu

Tyran j spahiu

- poezi nga Tyran Prizren Spahiu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019