A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Dashurie

Zonja Në Moshë

Në netët e ftohta pa rrymë
Kur fisnikëria duket absurde
Retë mbulojnë qytetin
Mjegulla më përqafon
Më shoqëro!

- poezi nga Tyran Prizren Spahiu


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019