Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ubejd Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Ubejd Ramadani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 4 Maj 2018, Ubejd Ramadani publikon videoklipin "Elif"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Muezin Miftari

Kujtim Xhelili

Furkan Junuzi

Bajrush Berisha

Ridvan Ibraimi

Fari Mani

Lavdrim Rexhepi

Orhan Mustafa

Avni Deliu

Avni Nebiu

Tags: Ubejd Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet