Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ueda Hysa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37
Ueda Hysa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Todi (Bela)

Reolanda Bora

Lola Kulla

Liljana Stafa

Anula

Meri Gici

Valentina Myzeqare

Lida Lazaj

Arjeta Ajredini

Luiza Mara


Tags: Ueda Hysa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet