Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ueda Hysa - Shoqeria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qe kur linda deri sot
Te falenderoj o zot
Per shoqerin qe me ke dhuruar
Gjithmon mir kemi kaluar

Kemi qeshur kemi qar
Kurr perjet nuk jemi ndar
Si ne gezim e hidherim
Hallet qahen me shoqerin

Rf hajde hajde sot ta kallim
Te gjith mblidhemi
E te dalim
Deri von ne me festu
Kendoni ju bashk me mu

Te gjith du ti pershendes
Dy fjal zemre te ia them
Nuk i harroj gjersa te vdes
Te qeshurat deri ne mengjes

Lumturin qe me falni ju
Nuk din kush me ma pershkru
Lutemi te gjithe bashke
Jeta kurr ne mos na ndaft

Rf hajde hajde sot ta kallim
Te gjith mblidhemi e te dalim
Deri von ne me festu
Kendoni ju bashke me mu.....
Ueda Hysa
Publikimi: 19/11/2015


Ueda Hysa - Shoqeria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqeria".
3. Video është e këngës "Shoqeria", por nuk këndohet nga Ueda Hysa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0