Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Uendi Goga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  134
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Uendi Goga është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka qenë pjesëmarrëse në disa festivale për fëmijë në Tiranë dhe në qytete të ëtjera. Talenti i saj më i madh të cilit i dedikon të gjithë kohën e saj është muzika. Në këtë ëndërr të sajën e mbështet jo vetëm familja, por dhe shoqëria e saj të cilët besojnë se ajo do të arrijë sukses falë talentit të saj. Në Shtator 2017, Uendi Goga merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Të Japim Ty Një Shpresë". Në vitin 2018, Uendi Goga merr pjesë në Voice...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alisia Bajrami

Patris Kacuri

Xhemi Leka

Klaudia Thartori

Martina Serreqi

Megi Toma

Sidorela Hasa

Sibora Teqja

Alina Jani

Zhaklina Veizaj

Tags: Uendi Goga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet