Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Uendi Goga - Të Japim Ty Një Shpresë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

18/10/2017

2017-10-18T12:29:16+00:00

Teksti:

Ilir Kazaferri

Muzika & Orkestrimi:

Briz Musaraj

Pjesëmarrëse në

Junior Fest 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Japim Ty Një Shpresë" kënduar nga Uendi Goga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet