Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Uendi Goga - Qiellin Dhe Yjet I Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/09/2018

2018-08-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Junior Fest 2018Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qiellin Dhe Yjet I Dua" kënduar nga Uendi Goga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet