Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uendi Zylaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Uendi Zylaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Muzika është shumë e rëndësishme në familjen e saj dhe që nga viti 2014 e ushtron duke marrë pjesë në festivalet e qytetit. Kohën e lirë e kalon me mamin duke bërë xhiro me biçikleta, hiking ose brid watching. Në skenën e Audicioneve të Fshehura, Uendi këndoi këngën “Unforgettable” për të cilën u kthye Miriami dhe Arilena. Në Beteja, Uendi ishte përballë Laurës dhe Natalisën një fazë që arriti ta kalojë me sukses. Në vitin 2019, Uendi Zylaj is...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finaliste në

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Uendi Zylaj, Wendy Zylaj

Komente 0