Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ujku I Cerrikut
  • Emri i Vërtetë:
  • Saimir Rexhepi
  • Vendlindja:
  • Cerrik 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Tetor 1977
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  34
Këndon kryesisht: hip-hop

Ujku I Cerrikut është këngëtar. Emri i vertete i tij eshte Saimir Rexhepi dhe njihet ndryshe si : Wolf Ujku Miri Sabes

Më datë 22 Shkurt 2019, Anna Jenifer publikon videoklipin "Shisha Bar", në bashkëpunim me Luluja & Ujku Cerrikut.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet