Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Uki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Shtator 2010, Big-k publikon videoklipin "Smunesh Me Bo", në bashkëpunim me Uki. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 3 Shkurt 2011, Lurro publikon videoklipin "Zemer Ti Qka Bon", në bashkëpunim me Uki....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri

Dora

Bess (Familia Ideale)

Underground Mc

The Rose

Lil Erdi

Natra

Sllimi

GRD

Tags: Uki


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet