A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ummet
  • Age:
  • 35
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  12
Music genres: Hip-Hop

Ummet is a popular singer. Urim Etemi eshte nje nga reperat me te njohur ne Shkup e me gjere filloi prej vitit 1998 rap shqip.

Kengat e tij jane te njohura si 'Jeta rudh u bo','Boni dijeni','Letra e fundit','A thu pse','Narkomani','Bin Pin Post' etj.

Ka kryer Shkollen e mesme te gjimnazit Zef Lush Marku dhe Fakultetin Filologjik 'Dega anglisht Shkup' dhe tani per tani punon si profesor i gjuhes angleze.

Më datë 30 Tetor 2013, Dado publikojnë videoklipin "Strip Hop", në bashkëpunim me Thepharmacist, A Loc & Ummet.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019