A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ummet - Boni Dieni


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/10/2011

2011-10-03T08:54:05

yeah
ummet pin mahall
ka me kall yo
check
fake jasht krejt
undergroundca hini se ka ra zilja
check

strofa 1

ummeti t'prit me street lirik si met prit n'pik
normal qi kam teknik mat fort e ti ki me ik
strictly pa gramatik flow mat shpejt se thik
tu pervetsu stil e teknik tmir tu shpik
e nstreet respektin nivel e kam dost
mos meno se jam te bo per kesh e mu bo boss
se nuk jam nket loj per pare ker ose fam
si une jan shum pak sot do bile jan tvram
qashtu shum emcee kan menu se un zdi
po kur ma kan ni flowin kan nis me mar lakmi
e se di shka kari munohesh mu shty ti
kur un kam rima ma shum se ti qi letra ki
krejt e din se ummeti vjen pin ghetto nbin
shumica e nin e do munohen sun e mrin
e dost ummeti bon 24/7 hip hop
qato qi e nin pi mu nshkup e nin non stop


strofa 2

seni jem kur nihet dihet se smrihet shihet kur fejki shtrihet
e karijera i qihet e ma shum si dihet
shum sene qita e kam shum merita
shum vetav ja dita e pi tyne se prita
e apet nisi pin fillim full me inspirim
ma i ron se tim me rima qi skan korigjim
e dim bac ummeti tmyt o jazbac
ti qi robt npidh e ta prish qat fac
se rapera plot po ka po as njoni si un
jo qi di ma shum po edhe me ma shum pun
krejt e din se per shka kari kum vyt
e din se fejkerat saher nmut i kum zhyt
ska mahall kangen qi sma ka ni o vlla
mos kofshin ma shum barem ka 1 ka
e qajo fer o se vi pin ghetto
po thu qi let o provo me ra po

ej yo fake nisni me bo dieni
se ky sen ju pret
edhe niher ummet street poet
02 yo peace


Lyrics submited by ...:::gh0st-buster:::...Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019