Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ummet - Kallxom A O Mir  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2012

2012-07-17T16:05:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kallxom A O Mir" kënduar nga Ummet.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ummet i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ummet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet