Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Ummet - Jeta Rudh U Bo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/01/2012

2012-01-25T02:11:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Rudh U Bo" kënduar nga Ummet.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ummet i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ummet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet