Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Çun Lajçi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  60
Këndon kryesisht: popullore rapsodike

Çun Lajçi është këngëtar dhe shkrimtar i njohur. Me 43 vite karriere mbi supe, Cun Lajqi, vazhdon ta kete pjese te jetes aktrimin. Se bashku me te tjeret, ai i perket brezit qe shenuan teatrin duke e bere nje art fisnik dhe me nje mision te madh. Ai, gjithsesi, mbetet njeri nga aktoret me te gjithanshem dhe me te adhuruar nga dashmairet e ketij arti suprem. Cuni i skenes dikur, tashme eshte bere nje Orfe i kesaj skene.

Më datë 7 Dhjetor 2019, Lindon Camaj & Çuni Lajçi publikojnë videoklipin "Kthjeu Bir". Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Më shumë artikuj nga Çun Lajçi »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet