Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çun Lajçi - N’Roshkodol As Mirë As Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Eeeeee Moj e mira o del perpjete o lumshin kong te bukur o po me hes x2 e pu te shat goje o sami po keshe
o kur po ban mori he e sivjet N’Roshkodol as Mirë as keq
Çun Lajçi
Publikimi: 15/02/2022


Çun Lajçi - N’Roshkodol As Mirë As Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N’Roshkodol As Mirë As Keq".
3. Video është e këngës "N’Roshkodol As Mirë As Keq", por nuk këndohet nga Çun Lajçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çun Lajçi:


Komente 0