Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unax
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Unax është grup artistësh i njohur. Unax ka dy antare ne grup: Baci & Jadi. Kan mbi 200 live koncerte Shqiperi dhe Greqi. Ata kane kaluar nga X-factor Grecce dhe Grecce talnet show. Kan qen pjese e familjes muzikore te kompanise me te madhe ne bote Universal dhe kane firmosur kontraten e tyre 3 vjecare me Stigma Records. Kane bashkupunime me Marina Sazi, Clo-d +355 dhe me shume kengetare te mirenjohur.

Më datë 10 Korrik 2014, Unax publikojnë videoklipin "I Need You", në bashkëpunim me Sazi.

Më datë 21 Janar 2015, Unax publikojnë videoklipin "Gjuhaj", në bashkëpunim me Clo-D.

Më datë 8 Korrik 2015, Unax publikojnë videoklipin "Zhvishu".

Më datë 28 Mars 2016, Unax publikojnë videoklipin "Endrra".

Më datë 31 Maj 2016, Unax publikojnë videoklipin "Summer Time", në bashkëpunim me Lb.N.

Më datë 25 Korrik 2016, Unax publikojnë videoklipin "Beje Tani", në bashkëpunim me Lb.N.

Më datë 8 Shtator 2016, Unax publikojnë videoklipin "Shqipet E Athines".

Më datë 2 Nëntor 2017, Unax publikojnë videoklipin "Eagle Boy", në bashkëpunim me Kapo.

Më datë 8 Maj 2018, Unax, Gjyshi & Rolli Rolling publikojnë videoklipin "Toto Riina".

Më datë 15 Janar 2019, Unax publikojnë videoklipin "Dolge Vita".

Më datë 3 Prill 2019, Unax publikojnë videoklipin "Lere", në bashkëpunim me M3B & Mali Ag.

Më datë 18 Shtator 2019, Unax publikojnë videoklipin "Hallall", në bashkëpunim me Mali Ag.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet