Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unax - Gjuhaj  (Feat. Clo-D)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/01/2015

2015-01-21T10:45:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjuhaj" kënduar nga Unax.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unax i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Unax:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet