Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unax - Beje Tani  (Feat. Lb.N)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/07/2016

2016-07-25T08:20:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Beje Tani" kënduar nga Unax.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unax i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Unax:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet