Më mbaj mend (për 1 muaj)


Unax, Gjyshi & Rolli Rolling - Toto Riina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Roli Rolling

08/05/2018

2018-05-08T17:00:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Toto Riina" kënduar nga Unax, Gjyshi & Rolli Rolling.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unax, Gjyshi & Rolli Rolling i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Unax:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet