Më mbaj mend (për 1 muaj)

Unax - Dolge Vita  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/01/2019

2019-01-15T17:51:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dolge Vita" kënduar nga Unax.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Unax i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Unax:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet